Vlastnosti nabízených karavanů

 • Knaus Live I 650 MEG

  Knaus Live I 650 MEG

  INTEGROVANÝ VŮZ - AUTOMAT

  Zcela nový, luxusní a plně vybavený integrovaný vůz s automatickou převodovkou, ideální pro rodinnou dovolenou nebo cestování pouze s partnerem. Vozy Knaus jsou proslulé svojí kvalitou, a to zejména ve zpracování interiéru vozu a v jeho užitných vlastnostech. Vůz je vybaven sklopným dvojlůžkem v přední části vozu a dvěma oddělenými postelemi vzadu, které je možné propojit do velkého dvojlůžka.

   

  4x
  4x
  570 Kg
  103 kW
  10 L
 • Bürstner Viseo i 690 G - Edition 30

  Bürstner Viseo i 690 G

  INTEGROVANÝ VŮZ - AUTOMAT

  Luxusní a plně vybavený integrovaný vůz s automatickou převodovkou, ideální pro rodinnou dovolenou nebo cestování pouze s partnerem. Vůz vyniká svými užitnými a jízdními vlastnostmi, designem a velikostí vnitřního prostoru integrovaného vozu. Vůz je vybaven klimatizací celého obytného prostoru, TV s DVD přehrávačem, sporákem, lednicí s mrazákem a ostatním příslušenstvím. 

  4x
  4x
  435 kg
  109 kW
  10 L
 • Burstner Lyseo A700 (B)

  Burstner Lyseo A700

  OBYTNÝ VŮZ S ALKOVNOU

  Burstner Lyseo je obytný vůz s alkovnou, který pojme až 6 osob, a to jak na spaní, tak i na jízdu. Tento vůz je ideálním řešením pro skupinu přátel nebo pro rodinu s malými dětmi. Dostatek úložného prostoru je samozřejmostí, aby všichni měli všechno s sebou a cítili se na dovolené bez hranic dobře. Vůz je vybaven klimatizací celého obytného prostoru, TV s DVD přehrávačem, sporákem, velkou lednicí s mrazákem a ostatním příslušenstvím.

  6x
  5x
  575 Kg
  109 kW
  10 L
 • Knaus Live Wave 700 MEG

  Knaus Live Wave 700 MEG

  POLOINTERGOVANÝ VŮZ

  Zcela nový a plně vybavený polointegrovaný vůz s manuální převodovkou. Hlavní předností tohoto voz je jeho kompaktnost, je vhodný pro cesty do přírody i do měst, snadno s ním kdekoliv zaparkujete, ale současně vám poskytuje dostatek vnitřního prostoru. Vůz disponuje jedním sklopným dvojlůžkem v přední části vozu a dvěma oddělenými postelemi vzadu, které je možné propojit do velkého dvojlůžka.

  4x
  4x
  520 Kg
  103 kW
  10 L
 • Burstner Ixeo Time 726G Edition 30

  Burstner Ixeo Time 726G Edition 30

  POLOINTEGROVANÝ VŮZ - AUTOMAT

  Luxusní, polo-integrovaný obytný vůz s dvěma oddělenými lůžky v zadní části vozu a jedním elektricky spouštěcím dvoulůžkem v přední části, vhodný zejména pro náročnější zákazníky, kteří cestují ve dvou nebo ve čtyřech. Tento vůz je kompaktním a dobře ovladatenlým vozem, který také vyniká svojí praktičností a výbornými jízdními vlastnosti.

  5x
  4x
  475 Kg
  109 kW
  10 L
 • Mercedes V-Class 250

  Mercedes V-Class 250

  Luxusní vůz pro celou rodinu, 7 míst v různé konfiguraci, velkorysý zavazadlový prostor, nosič na 4 kola, střešní nosič, úložný prostor na střechu (rakev), ideální pro cesty do přírody, kempování, vodácké a cyklistické výlety atd.

  7x
  4x
  1300 kg
  140 kW
  9 L