Nabízíme

Vše pro vaše pohodlí

Vše pro vaše pohodlí

Obytné vozy v luxusní výbavě - WC, sprcha, kuchyňská linka, lednice a mrazák, plynové topení a bojler, TV s DVD přehrávačem, sedací souprava, pohodlné postele, klimatizace, tempomat, markýza atd. Hotelové vybavení vozu – polštáře, přikrývky, ložní prádlo a ručníky (za příplatek), kuchyňské vybavení, úklidové a hygienické prostředky Při vracení vozu nemusíte vůz uklízet a čistit, pouze vyprazdňujete WC kazetu, nedoplňujete vodu a ostatní náplně (pouze dotankujete naftu do plné nádrže)

Proč dovolená s obytným vozem?

Jaké jsou výhody dovolené obytným vozem? Naprostá svoboda a volnost na dovolené. Využijte naši půjčovnu obytných vozů Caravan Holidays a na dovolené jste naprosto svobodní. Obytné vozy z naší nabídky jsou vysoce luxusní a náš servis služeb zajistí, že si dovolenou opravdu užijete, ať pojedete na křižovatce doprava nebo doleva.

Sami si určete kam jet a kde bydlet

Žádné tahání kufrů, transfery a přecpané hotely

Dobrodružství pro děti, klid pro Vás

Soukromí a komfort v autě nebo v kvalitním kempu

Jak půjčení obytného vozu probíhá

Zaregistrujte se na úvodní stránce a po potvrzení registrace přes Váš e-mail se přihlaste do systému. Po přihlášení můžete provádět rezervace, platby a výběr oblíbených zajímavých míst. Z důvodu bezpečnosti rezervačního systému si každý klient může zarezervovat maximálně dva termíny.