Zajímavá místa

Vážený návštěvníku našich stránek,


Naše rozsáhlá databáze zajímavých míst v Evropě je z bezpečnostních důvodů přístupná pouze našim registrovaným uživatelům.

 

Registrací do našeho systému získáte kromě přístupu do této databáze také možnost být informováni o našich akcích, novinkách a jiných zajímavých nabídkách. Nemusíte se bát, že bychom spamovali Váš email. Slibujeme, že nebudete dostávat více než 1-2 emaily měsíčně a také to, že za žádných okolností nepředáme Vaše kontaktní údaje nikomu jinému. Pokud si naši databázi nejprve chcete prohlédnout, máme pro Vás malou ukázku.

 

 

    registrovat


přidat do mých bodů zájmů

Hallstattské jezero (Hallstatter Zee)

Hallstattské jezero usazené v nadmořské výšce 508 metrů mezi strmými horami, patří mezi nejkrásnější a nejpřístupnější jezera v oblasti Solné komory.

 

 V létě nabízí krásnou turistiku a plavání, v zimě dobré příležitosti pro lyžování a pohled do kulturní historie regionu v jakémkoliv ročním období. Prohlédnout si můžete také město Hallstatt, z něhož se díky soli v kopcích nad městem stalo centrum dolování soli. Ve městě se také nachází zajímavá Kostnice (Beinhaus), kde najdete do pyramidy vyskládané lebky se jmenovkami, které byly od roku 1600 vykopány z přeplněného hřbitova. Nezapomeňte si také lanovkou vyjet do fascinujícího Solného dolu, který se nachází vysoko nad Hallstattem na Solné hoře (Salzberg).

 

StátAT

RegionSolná komora

MěstoHallstatt

wwwwww.hallstatt.net

GPS47°34'03.81"N, 13°38'54.06"E

 

 

Doporučený kemp

Název a adresaCamping Klausner-Höll, Lahn 201, Hallstatt

GPS47°33'10.01"N, 13°38'53.33"E

wwwcamping.hallstatt.net

Telefon+43 (0)6134 8322

vzdálenostve městě

Hallstattské jezero (Hallstatter Zee)

 

Hallstattské jezero (Hallstatter Zee) Hallstattské jezero (Hallstatter Zee)

Tisknout

zpět na zajímavá místa

copyright 2019