Zajímavá místa

Vážený návštěvníku našich stránek,


Naše rozsáhlá databáze zajímavých míst v Evropě je z bezpečnostních důvodů přístupná pouze našim registrovaným uživatelům.

 

Registrací do našeho systému získáte kromě přístupu do této databáze také možnost být informováni o našich akcích, novinkách a jiných zajímavých nabídkách. Nemusíte se bát, že bychom spamovali Váš email. Slibujeme, že nebudete dostávat více než 1-2 emaily měsíčně a také to, že za žádných okolností nepředáme Vaše kontaktní údaje nikomu jinému. Pokud si naši databázi nejprve chcete prohlédnout, máme pro Vás malou ukázku.

 

 

    registrovat


přidat do mých bodů zájmů

Ostrov Hvar

Jde o nejslunnější a nejzelenější ostrov na území Chorvatska.

 

 Severní pobřeží ostrova s velkým hlubokým Starigradským zálivem a s celou řadou zátok je podstatně členitější než jižní pobřeží. Mnohé z těchto zátok jsou vyhledávány pro pěkné koupání. Hlavní střediska cestovního ruchu  a letoviska na ostrově jsou Hvar, který je jedním z nejnavštěvovanějších míst na Jadranu, dále Stari Grad, Jelsa, Vrboska. Na své si zde přijou především milovníci vodních sportů. 

 

StátCRO

RegionStřední Dalmácie

Telefon+385 21 321 565

wwwwww.hvarinfo.com

GPS+43° 10' 21.71", +16° 26' 29.60"

Datum události odceloročně

 

 

Doporučený kemp

Název a adresaCamping Vira, Mala vira b.b., Hvar

GPS+43° 11' 27.50", +16° 25' 46.80"

wwwwww.campingcroatiahvar.com

Telefon+385 21 741 803

vzdálenost4 km

 

Poznámka: Obytný vůz můžete na ostrov dopravit trajektem z města Drvenik do města Sucuraj. Toto spojení bývá v letních méně vytížené než po trase Split - Stari Grad.

Ostrov Hvar

 

Ostrov Hvar Ostrov Hvar Ostrov Hvar Ostrov Hvar

Tisknout

zpět na zajímavá místa

copyright 2019