Zajímavá místa

Vážený návštěvníku našich stránek,


Naše rozsáhlá databáze zajímavých míst v Evropě je z bezpečnostních důvodů přístupná pouze našim registrovaným uživatelům.

 

Registrací do našeho systému získáte kromě přístupu do této databáze také možnost být informováni o našich akcích, novinkách a jiných zajímavých nabídkách. Nemusíte se bát, že bychom spamovali Váš email. Slibujeme, že nebudete dostávat více než 1-2 emaily měsíčně a také to, že za žádných okolností nepředáme Vaše kontaktní údaje nikomu jinému. Pokud si naši databázi nejprve chcete prohlédnout, máme pro Vás malou ukázku.

 

 

    registrovat


přidat do mých bodů zájmů

Jezero Lago Maggiore

Oslnivě modré jezero poseté Boromejskými ostrovy v plném květu. Na západním břehu, hezčí straně jezera jsou roztroušené malebné vesničky a městečka, nejhlavnější z nich je Stresa.

 

Stresa leží na vlakové trati Domodossola - Miláno, a i v současnosti si zachovává nostalgickou náladu tehdejší doby. Boromejské ostrovy - nejkrásnější kout jezera leží kus od břehu, jsou snadno dostupné díky trajektové dopravě. Úchvatný pohled na jezero můžete vychutnat z lanovky na vrchol hory Mottarone vysoké 1491 m, v polovině cesty je možné navštívit botanickou zahradu Giardino Botanico Alpinia. na jižním okraji stresy leží ZOO Praco Zoologico di Villa Pallavicino. Kvete tu pěší i cykloturistika, v zimě lyžování na mírném úbočí Monte Mottarone.

 

StátITA

RegionPiemont / Lombardie

MěstoStresa

Telefon+39 0323 31308

wwwwww.stresa.net

GPS45°53'06.82"N, 8°32'20.85"E

Nadmořská výška205 m n.m.

 

 

Doporučený kemp

Název a adresaCamping Village Parisi, Via Piave 50, Beveno

GPS45°54'44.02"N, 8°30'20.96"E

wwwwww.campingparisi.it

Telefon+39 0323 924160

vzdálenost4,6 km

Jezero Lago Maggiore

 

Jezero Lago Maggiore Jezero Lago Maggiore Jezero Lago Maggiore

Tisknout

zpět na zajímavá místa

copyright 2019